Mohu vás obejmout?

Mohu vás obejmout? Na to se mě často ptají ženy i muži a to zejména po skončení společného sezení a práce. Pro mě je to vždy nádherný projev společně prožitého, vzájemného naladění a nastolené důvěry, sdělených tajností, bolestí i radostí, společného smíchu, ve vzájemné vděčnosti přijatých uvědomění a vhledů od duchovních průvodců.

Je to krásné poděkování a pro mě jako pro průvodce a bytost stvrzení, že se se mnou cítíte bezpečně a příjemně.

Představuji si s oblibou svět, kde by objímání bylo místo představování a vysvětlování toho „kdo jsem“ nebo „co dělám“, což mimochodem vůbec nevypovídá o tom, kdo JÁ JSEM. Objetí je věčnost v přítomném okamžiku, kdy můžeme vnímat a přečíst energie druhého a skutečně zažít jeho přítomnost. Vaše tělo a duše poznává druhou bytost hned na několika úrovních, včetně jejího aktuálního rozpoložení.

Před nějakým časem jsem šla cvičit s malou skupinou vědomých lidí, pod vedením mé kamarádky a kolegyně. Přistoupila ke mě dáma, kterou jsem viděla tenkrát poprvé a místo „ahoj já jsem ta a ta“ mě jednoduše objala. Držely jsme se v objetí několik vteřin, načítaly jedna druhou. Její energie byla plná klidu, lásky a naprosté absence jakéhokoli posuzování.

Poté se mi podívala do očí a řekla jen…hm….velmi příjemná. Vzájemné představení objetím bylo ukončeno.

Při objetí nezáleží na tom, jak se jmenujete, jaké je vaše občanské povolání, či který ročník narození je ve vašich dokladech. Mluví za vás vaše energie a celá bytost.

Jedno objetí někdy vydá za více, než mnoho slov. A tak i já vás všechny alespoň takto na dálku objímám. A děkuji za prostor, který tu se mnou sdílíte.

S láskou Ramona Siringlen.

Mou vášní a posláním je v lidech probouzet a posilovat jejich světlo. Jsem průvodkyní duše na cestě k vnitřní harmonii a síle. Mou cestu si můžete přečíst zde >>